EHMEFIT16A-400V0V10PACF
Marque:
Eurotherm automation
EFIT16A/400V0V10PACF
Expédition sous 24h/48h
Paiement 100% sécurisés
Gradateur Efit, 16A, 400V, 0/10V, Phase angle, I limit, FUSE
Description
Gradateur Efit, 16A, 400V, 0/10V, Phase angle, I limit, FUSE | Eurotherm automation - EFIT16A/400V0V10PACF
Gradateur Efit, 16A, 400V, cde 0/10V, Angle de phase, Limit. courant, avec FUSE